نامی معتبر كه به آن اطمینان دارید

سامسونگ یک برند شناخته شده در سراسر جهان است و همواره توسط متصدیان صنعت به عنوان جهت دهنده اصلی بازار جهانی شناخته شده است. در سالهای اخیر نام سامسونگ همواره در فهرست برترین برندهای جهانی بوده است. رنیه شانزدهم در گزارش بهترین برندهای جهانی 2009 بلومبرگ و اینتربرند، رتبه دوم در گزارش فورچون از برترین شركت مورد تحسین دنیا در صنعت الكترونیك در سال 2010 و شانزدهمین رتبه در بیزینس ویك اند بوستون پاور همگی نشانگر این نكته اند كه سامسونگ برندی است كه می توانید به آن اطمینان كنید.

سامسونگ هم اكنون صاحب كالاهای كلیدی دنیا و همچنین سهم اول بازار در بسیاری از اقلام خود می باشد. با تكیه بر برتری در بازار و گستره رو به رشد محصولات الكترونیكی خود كه برنده جایزه های بسیاری شده اند، سامسونگ یك برند قابل اطمینان برای نوت بوك می باشد. امروزه سامسونگ یكی از رو به رشد ترین فروشندگان رایانه های شخصی در دنیاست.

كیفیت بی رقیب محصول

مطابق نتایج تحقیقات بخش جهانی نوت بوكهای ما از بهترین قطعات ساخته شده اند. در واقع، قسمت اعظم (70%) قطعات نوت بوكهای سامسونگ توسط همین شركت ساخته می شوند، كه شامل پانل LCD و memory می باشد. سایر قطعات نیز از منابع شناخته شده و مورد تایید كامل شرکت سامسونگ تهیه می شوند. به همین دلیل است كه ما كاركرد بهتر و عمر طولانی تر نوت بوك سامسونگ را تضمین می كنیم. یك نوت بوك باید درمقابل شرایط مختلف مقاوم باشد. همانند آزمونهای تصادف در صنعت خودرو سازی، ما نیز شرایط آسیب زننده مختلفی را بر روی نوت بوكهای سامسونگ امتحان می كنیم. ما آنها را به زمین می اندازیم، پرتاب می كنیم و ولتا‍ژهای مختلف الكتریكی را به آنها وارد می كنیم. آنها را در اتاقهای مخصوص شرایط مختلف آب و هوایی می اندازیم و آنها را حرارت می دهیم و سرد می كنیم. بر روی آنها قهوه می ریزیم و حتی در شرایط آب و هوایی بسیار سخت مانند سیبری قرار می دهیم.

همه نوت بوكهای ما در كارخانه هایی مدرن با شرایط تایید شده در چین و برزیل ساخته می شوند. گواهینامه های ISO 9001 در زمینه سیستمهای كنترل كیفیت، ISO 14001 در زمینه سیستمهای مدیریت محیط زیست و همچنین سیستمهای سلامت و امنیت شغلی نشانگر محیط تولیدی بی رقیب ما هستند.

طراحی بی مانند

همانگونه كه در روند رو به رشد طراحی نوت بوك ها مشهود است، سرعت بالای كامپیوتر شما و میزان كارایی آن پس از سالها استفاده به تنهایی كافی نیست، بلكه ظاهر و حس یك نوت بوك و گیرایی هنری آن بسیار حائز اهمیت است. امروزه، بیشتر از هر زمان دیگری، نوت بوك شما نشانگری از نوع شخصیت شماست. در مراكز طراحی ما در سراسر دنیا، از میلان تا شانگهای، مجموع بیش از هزار طراح درحال آزمودن طرح ها و مواد مختلف می باشند تا نوت بوكهایی برای تمامی سلیقه ها خلق نمایند. سامسونگ همكاری نزدیكی با طراحان شناخته شده جهانی داشته است تا محصولاتی زیبا و جذاب را تولید كند. ما برنده جایزه های بسیاری در زمینه طراحی هستیم كه شامل دو جایزه iF ، و همچنین IDEA و G-Mark می شود.

كارایی و تكنولوژی برتر

مطابق نتایج تحقیقات بخش جهانی نوت بوك ، كارایی مهمترین شاخص مورد نظر برای خریداران نوت بوك می باشد. سامسونگ اهمیت بنیادین این موضوع را درك می كند و می كوشد تا با استفاده از بهترین تكنولوژی ها نوت بوكهایی با كارایی بالا خلق نماید. حركت ما به سوی ساخت نوت بوكهایی با تكنولو‍ژی برتر توسط سرمایه گذاری عظیم ما در تیم های تحقیقاتی در سراسر دنیا جهت دهی می شود. هدف ما دستیابی به پیشرفته ترین فن آوریها و طرح ها است. با شناخت تقاضای مشتریان مبنی بر قابلیت جابجایی آسان، سامسونگ نوت بوكهایی ساخته است كه در تمامی مكانها قابل استفاده باشند. خالی شدن سریع باتری از جدی ترین مشكلات كامپیوترهای قابل حمل است و بنابراین ما محصولاتی با عمر طولانی تر باتری طراحی كرده ایم. مطابق نتایج تحقیقات مجله كامپیوتر شاپر چاپ انگلیس در سال 2009، باتریهای سامسونگ طولانی ترین عمر را دارا هستند.