گوگل به روز رسانی نسخه ی 4.2 آندروید را برای همه  محصولات Nexus خودشروع  کرده است،ولی  به این  معنا نیست که همه تولید کنندگان دستگاه های آندرویدی نیز آماده ی انجام این به روز رسانی هستند چرا که خیلی از آنها هنوز درگیر نسخه ی قبلی می باشند. ولی با جرأت می توان گفت وقتی صحبت از آپدیت دستگاه های مختلف با جدیدترین نسخه ی آندروید می شود، بدون شک Asus یکی از بهترین کمپانی هایی می باشد که تا کنون توانسته سابقه خوبی در این زمینه از خود نشان دهد و همیشه در این زمینه پیشتاز بوده است.
به هر حال اکنون ایسوس نیز مانند گوگل در حال فعالیت است تا آپدیت آندروید 4.2 را برای برخی از تبلت های سری Transformer آماده کند. هرچند جزییات این خبر هنوز در دسترس نیست ولی انتظار می رود تبلت Transformer Prime TF201 سریعتر از تمامی محصولات دیگر این کمپانی به روز رسانی شود زیرا ایسوس نیز ضمن تأیید پروژه ی آپدیت 4.2، گفته است که تبلت TF201را خیلی زود به روز رسانی خواهد کرد.
همچنین  تبلت Transformer Prime TF201  اکنون در فروشگاه Lta.ir موجود می باشد و شما می توانید برای آگاهی از جزییات دقیق و قیمت این محصول به آن مراجعه نمایید.