ایا تاحالا شده به کیفی فکر کنید که وقتی گجت شما را حمل می کند آن را شارژ کند و میزان شارژخود را نیز اطلاعرسانی کند یا از همه مهمتر ممکن است این احتمال نیز وجود داشته باشد که چنین کیفی را جایی جا بگذارید؟ خوب برای پاسخ به تمام این سوالات باید با Force ملاقات کنید. Force یک کیف هوشمند است که نه تنها می تواند گجت شما را شارژ کند و درباره میزان شارژ باتری خود به شماتوضیح دهداین کیف  با اپلیکیشن هایی که برای آن طراحی شده می تواند  وقتی آن را جا بگذارید شما را آگاه کند.
کیف هوشمند Force در دو مدل مختلف طراحی شده است. نسخه USB که دستگاه های موبایل مانند اسمارت فون و تبلت شما را شارژ می کند. و دیگری نسخه Mac نام دارد که برای لپ تاپ های Macbook pro یا Macbook Air کمپانی اپل طراحی شده است.

 

این کیف هوشمند با یک باتری 54Whr تجهیز شده که می تواند 4 ساعت شارژ برای یک Macbook Pro 15inch فراهم کند یا یک Macbook Air را برای 7 ساعت مجدد شارژ کند. همچنین قادر است iPhone 5 را تا 8 بار و یک iPad را تا 2.5 بار و همچنین اسمارت فون Samsung Galaxy SIII را تا 6 بار مجدد شارژ کند .
همانطورکه اشاره کردیم این کیف هوشمند نرم افزاری دارد که به کاربراطلاع می دهد چقدر از شارژ کیف باقی مانده است و همچنین به کمک اپلیکیشن هایی که از طریق Bluetooth با کیف هماهنگ می شوند و حتی می توانند روی اسمارت فون شما نصب شوند به کاربر هشدار می دهد که چقدر از کیف هوشمند خود دور شده است.