چندی پیش  اچ پی و ویندوز 8 در دوبی همکاری خود را با خطوط هوایی امارات که در رده موفق ترین کمپانی های دنیا محسوب می شود اعلام کردند. HP تقریبا هزار دستگاه تبلت ElitePad 900 را که با سیستم عامل ویندوز 8 مجهز شده را  برای این خط هوایی فراهم خواهد کرد.
برای ارتباطات پروازی و خدمات به مشتریان خود نیز اپلیکیشنی به نام KIS طراحی شده است که این نرم افزار به صندوقدار وهم به  مدیران کابین اجازه می دهد قبل از هر پرواز خدمه را چک کنند و و آپگرید بلیطهای پروازی را نیز فراهم کنند. مدیران ارشد این خطوط هوایی اعلام کردند که امارات به دنبال راه هایی می باشد که تجربه مشتریانش را در پرواز با آنها بهبود ببخشد. همچنین آنها هدف خود را از انتخاب تبلت ElitePad 900 HP این طور اعلام کردند که: این دستگاه به دلیل وزن سبک و طراحی زیبا و شیکی که دارد و با بهبود اپلیکیشن KIS به کارمندان ما اجازه خواهد داد بالاترین سطح خدمات را به مشتریان ارائه دهند درحالی که دوام و امنیت لازم در سطح سازمانی و اقتصادی را نیز برای این خطوط هوایی فراهم خواهند کرد.

 
 
 
 همچنین برای پشتیبانی از خدمه نرم افزار جدیدی روی ویندوز 8 طراحی شده است که می تواند تجربه ی منحصر به فرد و به همراه اطلاعات لازم را برای کابین خدمه فراهم کند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن  نیاز مسافرین این پروازها را پاسخگو باشند.
تبلت  ElitePad 900 که اوایل ماه گذشته HP آن را معرفی نمود دارای یک پردازنده ی Intel Atom با سرعت 1.8 گیگاهرتز است و یک صفحه نمایش 10.1 اینچی با رزولوشن 1280x800 پیکسل دارد. وزن آن نیز تنها 680 گرم است و ضخامتش نیز 9.2 میلیمتر می باشد.