چندی است که  بازار شایعات Galaxy S IV  در حال گرم شدن است. صفحه نمایش 4.99 اینچی Super AMOLED 1080P به همراه پردازنده ی چهار هسته ای Cortex A15 و از همه قابل توجه تر یک دوربین 13 مگاپیکسلی، تازه ترین اطلاعاتی می باشد که درباره ی آخرین مدل اسمارت فون سریGalaxy سامسونگ به نام Galaxy S IV شنیده شده است.
بسیاری معتقدند داشتن دوربین 13 مگاپیکسلی برای آخرین اسمارت فون سامسونگ کاملا محتمل است. شایعاتی که قبل رونمایی از Galaxy Note II نیز شنیده میشد خبر از آمدن یک اسمارت با دوربین 13 مگاپیکسلی را می داد ولی آنچه که در نهایت عرضه شدGalaxy Note II با همان دوربین 8 مگاپیکسلی بود. چرا که سونی نتوانست سنسورهای مورد نیاز سامسونگ را تأمین کند. هرچند سونی اکنون نیز با کمپانی LG برای تأمین سنسورهای Optimus G قرارداد بسته است اما از طرفی دیگر سامسونگ هرگز سه نسل متوالی از اسمارت فون های Galaxy S را با همان دوربین 8 مگاپیکسل عرضه نخواهد کرد.ترفند کامپیوتر
 
 


 یک خبرگزاری کُره ای نیزجدیدا در مورد صفحه نمایش 4.99 اینچی Super AMOLED در این اسمارت فون صحبت کرده که قرار است توسط سامسونگ در نمایشگاه CES سال 2013 از آن رونمایی شود و احتمالا اکنون نیز در مراحل تولید به سر میبرد. هرچند منابع دیگری نیز درباره آن صحبت کرده اند اما متأسفانه این شایعات هنوز در مراحل اولیه به سر می برند.
آخرین شایعه نیز درباره ی تراشه ی Exyons 5450 بود که ورژن 4 هسته ای از تراشه ی 5250 می باشد و تبلت Nexus 10 گوگل نیز با همین پردازنده مجهز شده است.
در نهایت باید منتظر ماند و دید که آیا سامسونگ در نمایشگاه CES آینده از این صفحه نمایش Super AMOLET 1080P رونمایی خواهد کرد یا نه ! هرچند بسیاری معتقدبر اینند  که برای دیدن Samsung Galaxy SIV باید تا سه ماه دوم سال 2013 منتظر ماند.