روال کاری فروشگاه اینترنتی پیشرو :

a ) نحوه واریز مبلغ صورت حساب :

1) پرداخت آنلاین از طریق درگاه امن پرداخت اینترنتی ( ملت ، سامان یا پارسیان )

2) واریز به حساب و یا کارت به کارت

3) پرداخت در هنگام تحویل برای استانهای : تهران - اصفهان ( شاهین شهر ، دولت آباد ، قهجاورستان ، بهارستان ، مبارکه ، زرینشهر ، نجف آباد ، خمینی شهر  )

توضیحات بیشتر درباره نحوه پرداخت.

 


b1 ) نحوه ارسال سفارش از طریق پیک موتوری : ( ویژه شهر تهران )

کلیه سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت 12 همان روز در ساعات اداری تحویل داده خواهند شد و تحویل سفارشات بعد از ساعات 12 به روز بعد موکول خواهند شد.

b2 ) نحوه ارسال سفارش از طریق پیک موتوری : ( ویژه اصفهان )

کلیه سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت 12 ظهر نهایت تا 48 ساعت بعد از ثبت سفارش توسط پیک موتوری درب آدرس ثبت شده تحویل خواهد شد


c ) نحوه ارسال سفارش از طریق پست پیشتاز و شرکت تیپاکس :

پس از تائید مبلغ واریزی توسط حسابداری و پردازش سفارش، کالای مورد نظر با توجه به سرعت عمل شرکت حامل ( از زمان ارسال سفارش و تحویل مرسوله به شرکت حامل ) به مشتری تحویل داده خواهد شد. شما میتوانید با در اختیار داشتن شماره سفارش خود مرحله به مرحله از وضعیت سفارش خود مطلع شوید ، برای این کار از لینک زیر استفاده کنید :

سامانه پیگیری سفارشات

نکات قابل توجه مشتریان محترم :

» کلیه مرسولات پستی ارسالی به کلیه شهرستان ها بسته بندی محکم و ضد ضربه خواهند شد که مطمئنا در طول مسیر هیچ آسیبی به بسته پستی وارد نخواهد شد و در ضمن تحت پوشش بیمه ارسال قرار خواهد گرفت.

» جهت مشاهده کد رهگیری مرسوله پستی به صفحه پیگیری سفارشات مراجعه کنید برای ورود به صفحه پیگیری سفارشات اینجا کلیک کنید.

» لطفا توجه داشته باشید که کد رهگیری تنها از طریق سایت و بخش پیگیری سفارشات اطلاع رسانی خواهد شد ، در صورتی که کد رهگیری مرسوله پستی شما در صفحه پیگیری سفارشات درج نشده بود تنها از طریق سامانه مدیریت پشتیبانی درخواست کد رهگیری کنید. برای ورود به این سامانه اینجا کلیک کنید.

» با توجه به ارسال سفارشات شهرستانها از طریق سرویس پست، امكان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملكرد شركت پست وجود دارد ، خواهشمندیم تا زمان رسیدن مرسوله پستی و دریافت کالا صبور باشید.