فقط کالای اصلی

 

فروشگاه پیشرو اصالت همۀ کالاهایش را به استثنای ( باطری لپ تاپ ، باطری دوربین عکاسی و شارژر لپ تاپ )  تضمین و همۀ آن‌ها را بصورت اصلی و اورجینال عرضه می‌کند. از آنجا که در ایران هیچ یک از باطری لپ تاپ ، باطری دوربین عکاسی ، شارژر لپ تاپ ( صد در صد اورجینال ) نیست و تنها در کیفیت سلول های باطری متفاوت هستند فروشگاه پیشرو تنها کیفیت باطری و کیفیت گارانتی را ضمانت میکند. و مشتریان محترم میتوانند با خیالی آسوده از خدمات پس از فروش و کیفیت بالای باطری های لپ تاپ ، باطری های دوربین عکاسی و شارژر لپ تاپ استفاده کنند.

لازم به ذکر است کلیه باطری های موبایل موجود در سایت اصلی و اورجینال هستند.

فروشگاه پیشرو برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای

هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از فروشگاه پیشرو خریداری می‌کنند.

شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

فقط گارانتی اصلی

 

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند، بنابراین گارانتی‌ اینگونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت شرکت مهندسی بازرگانی پیشرو توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.