صدای مشتری

 

بی‌تردید، ارایه سرویس با بهترین کیفیت ممکن و تامین رضایت مشتریان همواره یکی از مهم‌ترین ارکان فعالیت فروشگاه آنلاین پیشرو بوده است و همواره تلاش همه جانبه‌ای برای تحقق بخشیدن به این هدف صورت گرفته است.

مفتخریم که در سایه همراهی همیشگی مشتریان گران‌قدر خود توانسته‌ایم، به این هدف بزرگ دست یابیم. سامانه صدای مشتریان شرکت فروشگاه آنلاین پیشرو، مجرایی برای گفت‌وگو با مشتریان و شنیدن نیازها، علاقه‌مندی‌ها، پیشنهادها، انتقادها، شکایات و خواسته‌های آنان است.

هدف از راه‌اندازی این سامانه دست‌یابی به روشی استاندارد و نهادینه برای تعامل پایدار با مشتریان و معرفی راهکاری سریع و آسان برای پاسخ‌گویی به پرسش‌ها و نیازهای ایشان است.  

مشتریان از طریق این صفحه می‌توانند، بسته به نوع نیاز و پرسش خود، وارد یکی از سامانه شکایات و سامانه پیشنهادها شوند.

سامانه شکایات، محلی برای دریافت شکایات مشتریان در زمینه ارایه خدمات و پاسخ‌گویی به این شکایات است. مشتریان فروشگاه آنلاین پیشرو در صورت تمایل می توانند با مراجعه به این صفحه شکایات و انتقادهای خود را برای همکاران ما ارسال کنند و موضوع را تا دست‌یابی به پاسخ نهایی و دریافت نتیجه از طریق همین صفحه دنبال کنند.  

سامانه پیشنهادها، جایگاهی برای دریافت پیشنهادها و ایده‌های ارزش‌مند مخاطبان فروشگاه آنلاین پیشرو است. در این صفحه مخاطبان علاقه‌مند و همراه می‌توانند ما را از نظر و پیشنهادهای ارزش‌مند و کارساز خود آگاه سازند.

امیدواریم ایجاد این تعامل سازنده افزون بر تامین رضایت مشتریان، بتواند ما را در ارایه خدمات با کیفیت بالاتر یاری رساند.

 

همچنین برای ثبت انتقادات و شکایات میتوانید بصورت مستقیم از طریق تلگرام با شماره همراه 09013906900 اقدام نمایید

این اطمینان را به شما میدهیم که به تمامی انتقادات ، پیشنهادات و شکایات شما کاربران محترم رسیدگی خواهد شد و در سریعترین زمان ممکن به مورد شما رسیدگی میگردد :)