شرایط بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه پیشرو بوده است و فروشگاه پیشرو در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 

  A- اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا، به فروشگاه پیشرو اطلاع داده شود.

- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

B- اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات فروشگاه پیشرو (شماره تلفن 55956322 -021 - داخلی شماره 2) اطلاع داده شود.

- برگرداندن کالا شامل این نکات میشود :

1- پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش،

2- تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد،

3- از آن استفاده نشده باشد،

4- به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.  

5- لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

6- در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 

D- اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

نکته مهم : بسته بندی و آماده سازی سفارشات بخصوص اجناس شکستنی و حساس در فروشگاه پیشرو در اعلاترین حالت و بصورت حرفه ای صورت میگیرد و احتمال شکستگی محصولات خریداری شده از فروشگاه پیشرو نزدیک به صفر در صد است ، اما اگر شکستگی و یا آسیب دیدگی محصولات در طول مسیر مشاهده شد موارد زیر بررسی شود :

- آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش فروشگاه پیشرو اطلاع داده شود.

- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه پیشرو بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

- کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه پیشرو ارسال شود.

- در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه و هنگام تحویل کالا قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه پیشرو بازگردانده شود.

E- کالا را چطور ارسال کنید؟

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش شرکت مهندسی بازرگانی پیشرو جداً، خودداری کنید.

- برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته بندی به همراه  کالای اصلی ارسال شود.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

- فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید.

اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.

- در صورتی که ساکن سایر شهرها بجز شهر تهران هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید.

لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است.

- از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

- بسته خود را به آدرس-استان تهران - شهر ری  - پایین تر از میدان هادی ساعی - خیابان شهید فدایی - کوچه معین خواه - شماره 9 - ساختمان شرکت مهندسی بازرگانی پیشرو - کدپستی 1877853931

F- درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

با شماره تلفن 55956322 - (021) واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

و

از طریق ثبت تیکت پشتیبانی به واحد خدمات پس از فروش مورد خود را گزارش دهید ، برای ورود به ثبت تیکت پشتیبانی اینجا کلیک کنید. 

با نهایت تشکر از همکاری بسیار خوب شما خریداران محترم جهت خدمت رسانی هر چه بهتر.